قیر آسفالت

توسطمدیریت

قیر آسفالت

معرفی قیر آسفالت و انواع قیر آسفالتی که در جاده سازی مورد استفاده قرار میگیرد، در ابتدا آسفالت چیست؟ مخلوطی از شن و ماسه درشت که قیر داغ به آن اضافه شود را آسفالت میگویند و درصد قیر آسفالت در مناطق مختلف متغیر و بسته به نوع آسفالت درخواستی میباشد ولی معمولا از 3% تا 5% حجم کل ترکیبات آسفالت را قیر تشکیل میدهد از آسفالت برای راه سازی مورد استفاده قرار میگیرد و مثال و نقش قیر و آسفالت در جاده سازی مانند مثال سیمان و بتون در ساختمان سازی میباشد.
انواع قیر آسفالت بر چند نوع است: 1- قیر 60/70 معمولا این نوع قیر برای تولید آسفالت در مناطق معتدل مورد استفاده قرار میگیرد 2- قیر 85/100 این نوع قیر برای ساخت آسفالت در مناطق سرد استفاده میشود 3- قیر 40/50 این نوع قیر بدلیل اینکه از قیر 60.70 سفت تر میباشد و نقطه نرمی آن بالاتر میباشد برای تولید آسفالت در مناطق گرمسیر استفاده میشود 4- قیر MC یا قیر محلول که از ترکیب قیر 6070 و حلالی بنام کراسین (نفت سفید) بدست میاید و برای تولید آسفالت سرد که به آن قیر آسفالت سرد نیزمیگویند استفاده میگردد.
شرکت قیر تهران پاسارگاد بزرگترین تولید کننده قیر آسفالت فروشی آمادگی خود را جهت ارائه قیمت انواع قیر آسفالت اعلام داشته و جهت کسب لیست قیمت قیر آسفالت با مشاورین فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

درباره نویسنده

مدیریت editor

دیدگاه‌ها بسته شده اند.
09123455019